Práce s klienty 

Klienti se ke mně objednávají na vstupní konzultaci. Na vstupní konzultaci analyzujeme situaci klienta, metabolismus a navrhuji základní postup. Většina příchozích se stává dlouhodobějšími klienty, ale i jednorázová konzultace je možná.

Redukce váhy

Na jednotlivých kontrolách analyzuji posun ve váze a metabolických hodnotách, výsledky společně s klientem uvádíme do souvislosti s jeho životem v předchozím obdobím. Klienti si zapisují svůj jídelníček.Ten kontrolujeme a ladíme, aby byl funkční a odpovídal metabolickému typu. Vytváříme jej společně tak, aby byl zdravý a zároveň klientovi chutnal a vycházel z klientových zvyklostí. Hubnutí potom není utrpení, ale radostné ladění života. Občasné "zahřešení" v jídelníčku nemá zpravidla větší význam. Příčiny nadváhy nebývají zdaleka jen v nesprávném jídelníčku a v nedostatku pohybu, ale jsou velmi individuální. proto i práce s klienty bývá velmi individuální. Řešíme téma pohybu, stresu, denního režimu, relaxace a i hlubší příčiny hubnutí. 

Klienti dostávaji v pravidelných intervalech emaily s informacemi, s recepty atd.  

Léčba chronických onemocnění

Domlouváme se, které změny v životním stylu může klient provést ke svému harmonizování a navrhuji i terapeutické kůry. Na jednotlivých kontrolách zhodnotíme zlepšení zdravotního stavu a také to, co se nezlepšilo a jak budeme postupovat dále v rámci životních změn i léčení. 

Prevence

Na kontrole zhodnotíme, zda se daří dodržovat doporučení a domlouváme se na dalším postupu. 

Délku spolupráce si určuje klient. 

Pro klienty, jejich blízké i veřejnost pořádám přednášky a večery na témata týkající se zdraví a zdravého životního stylu. Více ve složce         "Akce pro klienty" 

Dvě možnosti spolupráce:

a)     analýza situace, změření na analyzátoru metabolismu a jednorázová konzultace

b)     analýza situace, změření na analyzátoru metabolismu a dlouhodobější spolupráce podle Vaší potřeby (obvykle 1-6 měsíců). Klienti ke mně chodí obvykle ze začátku 1x za 14 dní,  později 1x za měsíc/dva měsíce.

Cena:

400Kč/hodinu